Prawo Spadkowe

Adwokat do spraw spadkowych

Prawo Spadkowe to obszerna dziedzina prawa. Nasza współpraca pozwoli na chłodną analizę i ocenę sytuacji prawnej oraz majątkowej zarówno spadkobiercy, jak i spadkodawców. Przeprowadzę dla Klienta wszelkiego rodzaju postępowania w zakresie spadków w Krakowie i najbliższej okolicy.

Prawo Spadkowe – postępowania

W zakresie Prawa Spadkowego pomagam w postępowaniach związanych między innymi ze spadkiem, testamentem, zachowkiem. Podczas współpracy dbam o szczegółowe przeanalizowanie sprawy. Dzięki temu mogę działać w kierunku interesów Klienta otrzymującego spadek. Do najczęstszych spraw tego rodzaju należy nabycie spadku na podstawie dziedziczenia ustawowego lub dziedziczenia testamentowego. Oferowane usługi w zakresie Prawa Spadkowego w Krakowie to połączenie doradztwa, reprezentowania przed Sądem, a także pomocy w przygotowaniu pism i wymaganej dokumentacji.

Prawo Spadkowe Kraków – na jaką pomoc możesz liczyć?

Kancelaria Adwokacka w Krakowie udziela porad prawnych i prowadzi sprawy sądowe lub negocjacje ugodowe w zakresie prawa spadkowego. Najczęstszymi sprawami, z jakimi mam do czynienia są sprawy związane z zasadami dziedziczenia ustawowego, rozliczenia darowizny przekazanych za życia przez spadkodawcę oraz obliczenia wysokości zachowku. Często miejsce mają także sprawy z zakresu pojawienia niegodności dziedziczenia i udziałów przypadający poszczególnych spadkobiercom w ramach działu spadku. Jestem tu by pomóc. Prawo jest czasami skomplikowane i znalezienie najlepszego Adwokata do Twojej sprawy może być trudne. Więc jeśli chcesz kogoś, kto zrobi dla Ciebie znacznie więcej, niż wymagane minimum, porozmawiaj ze mną.

Potrzebujesz dobrego Prawnika z Krakowa do sprawy z zakresu Prawa Spadkowego? Zadzwoń, napisz, skontaktuj się ze mną

Zakres usług

PS-Adwokat

Skontaktuj się

TELEFON

798 754 368

EMAIL

kontakt@ps-adwokat.pl

ADRES

Starowiślna 1/4
31-038 Kraków