O mnie

O mnie

Nazywam się Paweł Szczepankiewicz i prowadzę Kancelarię Adwokacką w Krakowie. Dla mnie najważniejszy jest klient.

Doradztwo prawne dostosowane do Ciebie. Kancelaria Adwokacka udziela porad prawnych dostosowanych do Twoich potrzeb. Dzięki czemu masz gwarancję, że uzyskasz najlepszą możliwą obsługę. Kancelaria Adwokacka w Krakowie to kancelaria prawna świadcząca pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Świadczę pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. 

Dbam o Twoje potrzeby

Jesteśmy małą kancelarią prawną z dużymi ambicjami. Oferujemy atrakcyjną cenę, duże doświadczenie oraz doskonałą obsługę klienta. Jako Prawnik Paweł Szczepankiewicz dba o satysfakcję Klienta. Dlaczego warto wybrać moje usługi? Zależy mi na zapewnieniu moim klientom jak najlepszego poziomu obsługi Klienta.

MOJA HISTORIA

Adwokat Kraków

Od kiedy tylko pamiętam, marzyłem o zostaniu Adwokatem. Zawsze wiedziałem, że chcę pomagać w rozwiązywaniu problemów prawnych ludzi. Moja dotychczasowa droga pokazała, że zawód Adwokata wymaga dysponowania odpowiednimi umiejętnościami. Zrozumienie każdego Klienta, profesjonalna wiedza prawnicza i empatia – to tylko niektóre z nich. Każdy z Klientów mojej Kancelarii Adwokackiej w Krakowie jest traktowany indywidualnie, z należytą dbałością o to, aby sprawa zakończyła się dla niego pomyślnie. Dzięki temu mam pewność, że zawsze stoję na wysokości zadania i w służbie obowiązującego prawa, co pozwala na zapewnienie kompleksowej pomocy. Jestem z Klientem zarówno na trudnym etapie postępowania przedsądowego, jak również podczas wymagających rozpraw w sądzie, pełniąc rolę pełnomocnika.

Jako Adwokat w Krakowie mogę pomóc w:

Sprawach rodzinnych

Takich jak: separacje, rozwody, kontakty z dziećmi, alimenty, ustalenie ojcostwa itp.

Sprawach cywilnych

Takich jak: zasiedzenie, spadki, sprawy o zachowek, o zapłatę itp.

Sprawach majątkowych

Takie jak: podział nieruchomości, zniesienie współwłasności itp.

Odszkodowaniach

Takie jak: błędy w sztuce lekarskiej, za wypadki komunikacyjne itp.

Obsłudze prawnej firm

Dla spółek i firm prowadzących działalność gospodarczą.

Sprawach Karnych

W postępowaniu przygotowawczym, sądowym, odwoławczym oraz wykonawczym.

Jaką formę pomocy świadczę dla Klientów?

Forma naszej współpracy zostanie określona po szczegółowym zapoznaniu się konkretnymi potrzebami Klienta. Świadczę zarówno pomoc doraźną w zakresie indywidualnej porady prawnej, jak również stałej współpracy, bądź reprezentowania w prowadzeniu sprawy. Bez wyjątku – w każdej z wyżej wymienionych sytuacji staram się spełniać powierzone mi zadania z najwyższą starannością. Dzięki temu każdy z Klientów może otrzymać odpowiednią pomoc prawną.

Na czym polega współpraca z Adwokatem w Krakowie?

Prowadzenie spraw przez Adwokata polega także na wstępnej analizie konkretnego zagadnienia prawnego. Nie ulega wątpliwości fakt, że jednym z nadrzędnych zadań dobrego Adwokata jest omówienie tematu z Klientem oraz przygotowanie przemyślanej strategii działania. Jako Twój Adwokat zajmę się przygotowaniem pism na etapie postępowania przedsądowego, polubownego i sądowego. Ze względu na sprawowanie zawodu Adwokata, posiadam możliwość reprezentowania Klienta przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, sądami administracyjnymi i innymi organami administracji państwowej.