O mnie

Prawo Rodzinne - Kancelaria Adwokacka Kraków

Sprawy rodzinne są wyjątkowe, ze względu na towarzyszące im emocje. Te z kolei mogą mieć negatywny wpływ zarówno na strony prowadzonego postępowania, jak również pozostałe osoby zaangażowane w sprawy, w tym szczególnie w dzieci. Każdy wyrok sądu, który kończy sprawy z zakresu Prawa Rodzinnego, ma ogromny wpływ na przyszłość i osobiste sprawy Klientów. Dlatego umiejętność wykorzystywania nie tylko zdobytej przez lata nauki wiedzy, ale również odpowiednie podejście do sytuacji emocjonalnej, jest niezwykle ważne. Zdaję sobie sprawę, jak trudne i wyczerpujące są sprawy rodzinne. Dlatego też, świadczę kompleksowe podejście do każdej sprawy z zakresu Prawa Rodzinnego w Krakowie.

Kiedy potrzebujesz pomocy Kancelarii Adwokackiej?

Moim zadaniem jest kompleksowe działanie w sytuacji, kiedy Klienci stoją przed sprawami takimi jak: rozwody i separacje, alimenty, podziały majątku, intercyza i rozdzielność majątkowa. Prawo rodzinne jest połączeniem regulacji z zakresu kodeksu cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego. To bardzo złożone i skomplikowane sprawy, dlatego nietrudno o popełnienie błędu podczas toczącego się postępowania. Gwarantuję zapewnienie Klientom najlepszej obsługi i jakości reprezentacji. Czy jesteś na ścieżce rozwodu? Kancelaria Adwokacka pomaga osobom w sporach rodzinnych we wszystkich aspektach, od spraw rozwodowych po i alimentacyjne.

Rozwód – Adwokat w Krakowie

Rozwód jest rozwiązaniem związku małżeńskiego przez sąd na żądanie jednej lub obojga stron (małżonków). Istnieje podział, który dzieli te sprawy na rozwody z orzekaniem o wine i rozwody bez orzekania o winę. Z kolei separacja jest bardzo podobna do separacji, jednak na wniosek możliwe jest powrócenie do małżeństwa.

Alimenty – Adwokat w Krakowie

Alimenty są regularnym i koniecznym świadczeniem pieniężnym lub rzeczowym. Najczęściej są one przyznawane na rzecz dzieci, żony lub rodziców. Najczęściej prowadzone sprawy przez Kancelarię Adwokacką w Krakowie to sprawy o obniżenie, zasądzenie, uregulowanie lub podwyższenie alimentów, a także ich zabezpieczenie na czas trwania sprawy sądzie.

Potrzebujesz dobrego Prawnika z Krakowa do sprawy z zakresu Prawa Rodzinnego? Zadzwoń, napisz, skontaktuj się ze mną!

Zakres usług

PS-Adwokat

Skontaktuj się

TELEFON

798 754 368

EMAIL

kontakt@ps-adwokat.pl

ADRES

Starowiślna 1/4
31-038 Kraków