Prawo Gospodarcze

Prawo gospodarcze Kraków - Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka gwarantuje szeroki pakiet usług dedykowanych dla spółek, przedsiębiorców i firm. Krakowska Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców, w tym osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i firm oraz spółek prawa handlowego.

Doświadczenie pozwala na prowadzenie bezpośredniego doradztwa w zakresie spraw gospodarczych na etapie spotkań z klientami, opiniowania oraz sporządzania projektów pism i umów, udziału w negocjacjach, reprezentowaniu przed sądami i innymi organami administracji publicznej oraz instytucjami. Kancelaria Adwokacka w Krakowie oferuje obsługę prawną zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Posiadamy zespół osób, które są zaangażowane w świadczenie najwyższej jakości usług dla naszych klientów. Jesteśmy Kancelarią Prawniczą z Krakowa, która świadczy pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Nasza Kancelaria działa w tej dziedzinie i zdobyła doskonałą opinię wśród swoich Klientów jako jedna z najbardziej wiarygodnych firm w tej dziedzinie.

Prawo Gospodarcze Kraków – sfery

Działalność gospodarcza w Polsce jest regulowana przez prawo gospodarcze prywatne (handlowe) i prawo gospodarcze publiczne. Współpraca z dobrym prawnikiem w Krakowie pozwala na to, aby prowadzenie działalności gospodarczej odbywało się zgodnie z prawem i w sposób płynny. Co ważne, przeprowadzanie profesjonalnych konsultacji doprowadza do tego, że w znacznym stopniu redukujemy formalne uchybienia, a Adwokat w Krakowie może asystować podczas podejmowania ważnych decyzji dla firmy i podpisywania aktów notarialnych. Kancelaria Adwokacka Pawła Szczepankiewicza gwarantuje kompleksowe podejście do prowadzonych spraw z zakresie Prawa Gospodarczego.

Dlaczego warto sięgnąć po pomoc prawnika w sprawach z zakresu Prawa Gospodarczego?

Prawo Gospodarcze to bardzo rozległa dziedzina, co wiąże się z częstą koniecznością analizowania i opiniowania przez odpowiednie osoby po to, aby prowadzić swoją działalność zgodnie z obowiązującym prawem i w stronę umożliwiającą spełnienie interesów danego Klienta.
Potrzebujesz dobrego Prawnika z Krakowa do sprawy z zakresu Prawa Gospodarczego? Zadzwoń, napisz, skontaktuj się ze mną!

Zakres usług

PS-Adwokat

Skontaktuj się

TELEFON

798 754 368

EMAIL

kontakt@ps-adwokat.pl

ADRES

Starowiślna 1/4
31-038 Kraków