O mnie

Prawo Cywilne Kraków - Kancelaria Adwokacka

Prawo Cywilne jest regulowane przez bogaty zakres stosunków prawnych. Ogólnie rzecz ujmując wiąże się one z stosunkami własnościowymi i zawieranymi, wykonywanymi oraz rozwiązywanymi umowami. Nierzadko celem spraw jest także ustalenie kwestii odszkodowań w tematyce Prawa Cywilnego.

Na jaką pomoc możesz liczyć – Prawo Cywilne

W zakresie spraw dotyczących jednego z obszarów Prawa Cywilnego, udzielam porady prawne, pomagam w mediacjach i negocjacjach, a także sporządzam i opiniuję dokumenty takie jak: umowy sprzedaży, dostawy, przeniesienia wierzytelności, najmu i o roboty budowlane. Klienci Kancelarii Adwokackiej w Krakowie często zgłaszają się również z prośbą o pomoc w zakresie umowy przewłaszczenia na zabezpieczenie, umowy zastawu zwykłego, umowy barterowej, ubezpieczeniowej i deweloperskiej. Ze swojej strony mogę zapewnić kompleksowe doradztwo w kontekście sposobu zabezpieczeń praw, jakie wynikają z tytułu zawartych umów. Świadczę również pomoc w zakresie rozmów ugodowych i prowadzę sprawy sądowe, w których zakres skład wchodzi pisanie pozwów, odpowiadanie na pozew apelacji i tworzenia pism procesowych.

Prawo Cywilne – czego mogą dotyczyć sprawy?

Prawo Cywilne jest obszerną dziedziną, a toczące się sprawy zazwyczaj wiążą się z wykonywaniem umów i odpowiedzialności za ich wykonywanie lub ich nienależyte wykonywanie. Jeśli masz problem z aspektach takich jak: kary umowne, zadatku, zaliczki, umowy przedwstępnej lub prawa pierwokupu, skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką w Krakowie. Adwokat, który jest do Twoich usług. Jestem Adwokatem specjalizującym się w Prawie Cywilnym. Posiadam rozległą wiedzę na temat systemu prawnego i udzielę Państwu porady oraz pomocy w mediacjach i negocjacjach.
Fachowość, jasność, spersonalizowana usługa
Jestem doświadczonym i certyfikowanym prawnikiem z doświadczeniem w dziedzinie, w której pracuję, obejmującym doświadczenie w kancelariach prawnych oraz sektorze administracji publicznej naszego kraju. Oferuję również fachowe doradztwo w szerokim zakresie tematów takich jak: umowy sprzedaży, umowy dostawy, przelewy wierzytelności, dzierżawy oraz roboty budowlane.

Przyjazny i responsywny

Jako Wasz Adwokat zobowiązuję się do świadczenia wysokiej jakości usług opartych na doskonałej wiedzy prawniczej i reakcji na Twoje potrzeby. Zawsze będę przy Tobie! Wiele osób boi się prosić o poradę prawną. Jeśli jesteś jednym z nich, jesteś we właściwym miejscu.

Kancelaria Adwokacka Kraków Paweł Szczepankiewicz

Nie można przecenić znaczenia udzielania porad prawnych. Wkład prawnika może być nieoceniony w rozwiązywaniu wszelkich spraw prawnych, zwłaszcza spraw karnych. W obszarze Prawa Cywilnego zajmuję się doradztwem prawnym, pomocą w mediacjach i negocjacjach, a także sporządzam i opiniuję dokumenty takie jak: umowy sprzedaży, umowy dostawy, przelew wierzytelności, dzierżawy i roboty budowlane.

Być poinformowanym

W świecie, w którym informacje są na wyciągnięcie ręki, opinia prawnika może być najważniejszym dowodem w sprawie. Dlatego za pośrednictwem dostępnych możliwości informuję moich klientów o ich prawach i obowiązkach.

Najlepsza możliwa porada prawna

Jestem prawnikiem z doświadczeniem. Od tego momentu zawsze otrzymasz ode mnie najlepszą możliwą poradę prawną – bez względu na to, jak skomplikowana może być Twoja sprawa! W zakresie spraw związanych z jednym z obszarów prawa cywilnego udzielam porad prawnych, pomocy w mediacjach i negocjacjach, a także sporządzam i opiniuję dokumenty takie jak: umowy sprzedaży, umowy dostawy, przelewy wierzytelności, dzierżawy i Roboty budowlane Kancelaria Adwokacka oferuje Państwu pełen zakres usług z zakresu prawa gospodarczego oraz spraw cywilnych w Krakowie i okolicznych miejscowościach.

Kompleksowe porady

Jako doświadczony prawnik z doświadczeniem w polskim prawie handlowym i cywilnym, mogę zapewnić Państwu szeroki zakres profesjonalnych porad. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu z zakresu prawa gospodarczego oraz bogatemu doświadczeniu w sprawach cywilnych, takich jak Umowy, postępowania upadłościowe, obrót nieruchomościami czy spory gospodarcze mogę Państwu pomóc w szeregu zagadnień prawnych.

Szybka porada prawna na wyciągnięcie ręki

Zapewniam moim klientom terminowe porady prawne, aby mogli podejmować świadome decyzje. Oferuję bardzo konkurencyjne stawki, które pozwalają szybko rozpocząć rozwiązywanie problemu.

Usługi prawne dostosowane do Twoich potrzeb

Oferuję usługę dostosowaną do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy jest to opinia, czy też cała gama usług prawnych, takich jak przygotowywanie umów lub innego dokumentu związanego z prawem gospodarczym lub sprawami cywilnymi.

Potrzebujesz dobrego Prawnika z Krakowa do sprawy z zakresu Prawa Cywilnego? Zadzwoń, napisz, skontaktuj się ze mną!

Zakres usług

PS-Adwokat

Skontaktuj się

TELEFON

798 754 368

EMAIL

kontakt@ps-adwokat.pl

ADRES

Starowiślna 1/4
31-038 Kraków