Prawo cywilne

Prawo Cywilne Kraków - Kancelaria Adwokacka

Prawo Cywilne jest regulowane przez bogaty zakres stosunków prawnych. Wiąże się ze stosunkami własnościowymi i zawieranymi, wykonywanymi oraz rozwiązywanymi umowami, a także z ustalaniem odpowiedzialność odszkodowawczej. 

Na jaką pomoc możesz liczyć – Prawo Cywilne

W zakresie spraw dotyczących każdego z obszarów Prawa Cywilnego, udzielam porad prawnych, pomagam w mediacjach i negocjacjach, a także sporządzam i opiniuję dokumenty takie jak: umowy sprzedaży, dostawy, przeniesienia wierzytelności, najmu i o roboty budowlane. Klienci Kancelarii Adwokackiej w Krakowie często zgłaszają się również z prośbą o pomoc w zakresie umowy przewłaszczenia na zabezpieczenie, umowy ubezpieczeniowej i deweloperskiej. Ze swojej strony mogę zapewnić kompleksowe doradztwo w kontekście sposobu zabezpieczeń praw, jakie wynikają z tytułu zawartych umów. Świadczę również pomoc w zakresie rozmów ugodowych i prowadzę sprawy sądowe o zapłatę, odszkodowania, służebności lub zasiedzenia.

Sporządzenie umowy Kraków

Prawo Cywilne jest obszerną dziedziną, a toczące się sprawy zazwyczaj wiążą się z wykonywaniem umów i odpowiedzialności za ich nienależyte wykonywanie. Jeśli masz problem z aspektach takich jak: kary umowne, zadatku, zaliczki, umowy przedwstępnej lub prawa pierwokupu, skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką w Krakowie. Jestem Adwokatem specjalizującym się w analizie i tworzeniu profesjonalnych umów. Posiadam rozległą wiedzę na temat systemu prawnego i udzielę Państwu porady oraz pomocy w mediacjach i negocjacjach. Oferuję fachowe doradztwo w szerokim zakresie tematów takich jak: umowy sprzedaży, umowy dostawy, przelewy wierzytelności, dzierżawy oraz roboty budowlane.

Prawo rzeczowe Kraków

Moja kancelaria posiada duże doświadczenie w sprawach z zakresu prawa rzeczowego, tj. o wydanie własności rzeczy, zasiedzenie i służebności. Dobry prawnik może w imieniu Klienta zweryfikować dokumenty, księgi wieczyste i akty notarialne oraz ocenić szansę w sprawie oraz będzie dążyć do rozstrzygnięcia polubownego. Jeśli niemożliwe jest dojście do ugody, działanie prawnika wiąże się z rozpoczęciem procesów sądowych. 

W takiej sytuacji uzyskasz reprezentację na każdym etapie sprawy, pomoc i doradztwo w zależności od przebiegu procesu, a także monitoring postępu w sprawie i dostęp do informacji.

Usługi prawne dostosowane do Twoich potrzeb

Oferuję usługę dostosowaną do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy jest to opinia, czy też cała gama usług prawnych, takich jak przygotowywanie umów lub innego dokumentu związanego z prawem gospodarczym lub sprawami cywilnymi.

Potrzebujesz dobrego Prawnika z Krakowa do sprawy z zakresu Prawa Cywilnego? Zadzwoń, napisz, skontaktuj się ze mną!

Zakres usług

PS-Adwokat

Skontaktuj się

TELEFON

798 754 368

EMAIL

kontakt@ps-adwokat.pl

ADRES

Starowiślna 1/4
31-038 Kraków