Prawo Karne

Prawo Karne - Kancelaria Adwokacka w Krakowie

Kancelaria Adwokacka w Krakowie świadczy pomoc w zakresie Prawa Karnego i Prawa Karno-Skarbowego. Reprezentuję każdego niezależnie od jego roli w postępowaniu karnym – poszkodowanych, świadków, podejrzanych, oskarżonych, oskarżycieli posiłkowych lub prywatnych. Pomagam w toku postępowania karnego od momentu wszczęcia postępowania do prawomocnego wyroku. Sporządzam także kasację i reprezentuję klientów przed Sądem Najwyższym.

Jak możemy Ci pomóc – Prawo Karne w Krakowie

Jako dobry Adwokat w Krakowie reprezentuję podejrzanych w postępowaniu przygotowawczym i bronię oskarżonych w postępowaniu karnym przed sądem. Gwarantuję obronę obwinionych w postępowaniach w sprawach o wykroczenia, pomoc w sporządzeniu pism procesowych i prywatnych aktów oskarżenia, a także w składaniu wniosków dowodowych w sprawach karnych. Jako Adwokat występuję także w charakterze oskarżyciela posiłkowego, powoda cywilnego lub oskarżyciela prywatnego. Udzielam również porad prawnych z zakresu prawa karnego, postępowania karnego i prawa karnego wykonawczego. Dbam o to, aby na bieżąco reagować na każdy rozwój w sprawie i opracować odpowiednią strategię obrony.

Dobry prawnik z wyboru

Ciężko pracuję, aby zapewnić klientom, jak najlepszą obsługę, niezależnie od tego, jak źle sytuacja wygląda na pierwszy rzut oka. Jestem uczciwy i rzetelny. Zawsze biorę pod uwagę Twoje interesy, ponieważ jestem tu nie tylko po to, aby wygrać Twoją sprawę – ale także po to, aby pomóc Tobie i Twojej rodzinie. Wszystkie swoje czynności wykonuję z poszanowaniem prawa i praw klienta.  Zawsze dbam o każdy szczegół, ponieważ jest to jeden z najważniejszych elementów osiągnięcia pomyślnego wyniku. Moim nadrzędnym celem jest zastosowanie takiej strategii w postępowaniu, aby osiągnąć możliwie najlepszy wynik dla klienta.

Potrzebujesz dobrego Prawnika z Krakowa do sprawy z zakresu Prawa Karnego? Zadzwoń, napisz, skontaktuj się ze mną!

Zakres usług

PS-Adwokat

Skontaktuj się

TELEFON

798 754 368

EMAIL

kontakt@ps-adwokat.pl

ADRES

Starowiślna 1/4
31-038 Kraków