O mnie

Prawo Karne - Kancelaria Adwokacka w Krakowie

Kancelaria Adwokacka w Krakowie świadczy pomoc w zakresie Prawa Karnego i Prawa Karno-Skarbowego. Pomagając w zakresie reprezentowania osób poszkodowanych, podejrzanych, oskarżonych, oskarżycieli posiłkowych lub prywatnych, pomagam zarówno w toku postępowania karnego aż od ich wszczęcia do prawomocnego wyroku oraz przed Sądem Najwyższym w związku z wniesieniem kasacji.

Jak możemy Ci pomóc – Prawo Karne w Krakowie

Jako dobry Adwokat w Krakowie reprezentuję podejrzanych w postępowaniu przygotowawczym i obronie oskarżonych w postępowaniu sądowo-karnym. Gwarantuję obronę obwinionych w postępowaniach w sprawach o wykroczenia, pomoc w sporządzeniu pism procesowych i prywatnych aktów oskarżenia, a także składania wniosków dowodowych w sprawach karnych. Jako Adwokat występuję także w charakterze oskarżyciela posiłkowego, powoda cywilnego lub oskarżyciela prywatnego. Doradzam również w zakresie prawa karnego, postępowania karnego i prawa karnego wykonawczego. Zapewniam kompleksową usługę na każdym etapie postępowania karnego – od postępowania przygotowawczego, przez proces sądowy, aż po postępowanie wykonawcze. Jako dobry prawnik w Krakowie reprezentuję podejrzanych w postępowaniu przygotowawczym oraz w obronie oskarżonego w postępowaniu karnym i sądowym.

Dobry prawnik z wyboru

Ciężko pracuję, aby zapewnić klientom, jak najlepszą obsługę, niezależnie od tego, czy jest to proces, czy postępowanie przygotowawcze. Jestem uczciwy i rzetelny. Zawsze biorę pod uwagę Twoje interesy, ponieważ jestem tu nie tylko po to, aby wygrać Twoją sprawę – ale także po to, aby pomóc Tobie i Twojej rodzinie.

Jestem dobrym prawnikiem

Jako dobry prawnik w Krakowie reprezentuję podejrzanych w postępowaniu przygotowawczym oraz w obronie oskarżonego w postępowaniu karnym i sądowym. Jako dobry Adwokat w Krakowie zajmuję się między innymi udzielaniem porad prawnych. Oprócz tego przygotuję również opinie prawne w zakresie Prawa Karnego ze szczególnym uwzględnieniem ryzyka ponoszenia odpowiedzialności prawnokarnej. Jestem gotowy reprezentować Was w postępowaniu przygotowawczym i postępowaniu sądowym oraz wykonawczym. Moja Kancelaria Adwokacka w Krakowie zajmuje się również przygotowaniem prywatnych i subsydiarnych aktów oskarżenia, apelacji i kasacji.

Dobra obrona jest koniecznością

Wszystkie swoje czynności wykonuję z poszanowaniem prawa i praw klienta. Staram się też minimalizować w granicach swoich możliwości. Zawsze dbam o każdy szczegół, ponieważ jest to jeden z najważniejszych elementów osiągnięcia pomyślnego wyniku.

Potrzebujesz dobrego Prawnika z Krakowa do sprawy z zakresu Prawa Karnego? Zadzwoń, napisz, skontaktuj się ze mną!

Zakres usług

PS-Adwokat

Skontaktuj się

TELEFON

798 754 368

EMAIL

kontakt@ps-adwokat.pl

ADRES

Starowiślna 1/4
31-038 Kraków